Ekspresy do kawy w gastronomii - Kuchenny Poradnik
2074
post-template-default,single,single-post,postid-2074,single-format-standard,bridge-core-2.5.1,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-27.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive,cookies-not-set

Ekspresy do kawy w gastronomii

Ekspres do kawy to urządzenie, bez którego wielu z nas nie wyobraża sobie naszego domu. Podobnie w przypadku kawiarni i restauracji – miejsca te nie miałyby wręcz prawa istnieć, gdyby nie zakup profesjonalnych urządzeń gastronomicznych, w tym również ekspresów do kawy.

Ekspresy dla gastronomii – olbrzymie możliwości i prędkość działania

            Dzisiejsze ekspresy do kawy gastronomiczne to rozwiązania nowoczesne, niesamowicie solidnie i szybko pracujące, często całkiem automatyczne lub półautomatyczne. Dzięki temu do przyrządzenia pysznej kawy dla naszych gości musimy włożyć jeszcze mniej wysiłku i pracy. Odpowiednie oprogramowanie, tempo mielenia kawy dobrane do ziaren, niesamowicie szybka praca czy też przyrządzanie nawet kilku filiżanek kawy jednocześnie to tylko niektóre z zalet tychże urządzeń. Wspaniały smak i aromat są możliwe często dzięki olbrzymiej mocy, która jest w stanie wytworzyć odpowiednie ciśnienie, nierzadko nieosiągalne dla domowych ekspresów ciśnieniowych.

Serwis i naprawa serwisów gastronomicznych

            Sprzęt gastronomiczny oczywiście wymaga nieco większej dbałości i opieki, aniżeli serwisy domowe. Po pierwsze dlatego, że od nich często zależy zadowolenie naszych klientów, a po drugie – nie możemy sobie pozwolić na zbyt długie przestoje w branży gastronomicznej. Regularne czyszczenie, ale również odwiedziny serwisu i konserwacja urządzeń nabierają zatem na znaczeniu. Saeco, Jura, Gaggia, Biepi, Nivona, Necta, Futurmat to powszechne na rynku gastronomicznym marki ekspresów. Urządzenia tych i wielu innych marek znanych na naszym rynku bez problemu będziemy mogli serwisować, nierzadko w autoryzowanych punktach. Jeśli szukasz sprawdzonej firmy oferującej serwis ekspresów do gastronomicznych to sprawdź ofertę https://agmpartners.pl/

Solidny ekspres do kawy – również dla domu

Oczywiście wiele z marek takich jak Jura i Saeco kojarzą się nam przede wszystkim z gastronomią i kawiarniami, ale w ich ofercie znajdziemy także całkiem sporo produktów przeznaczonych do użytku domowego. Mniejsze, ale nadal niezwykle solidnie wykonane, robiące pyszną kawę ekspresy prędko stać się mogą ważnym wyposażeniem Twojego domu i szansą na wypicie codziennie pysznej kawy rodem z kawiarni.

Brak komentarzy

Napisz komentarz