AGD już od 1 zł, skorzystaj z ekstrapromocji w studiach Max Kuchnie - Kuchenny Poradnik
1984
post-template-default,single,single-post,postid-1984,single-format-standard,bridge-core-2.5.1,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-27.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive,cookies-not-set

AGD już od 1 zł, skorzystaj z ekstrapromocji w studiach Max Kuchnie

Remontujesz kuchnię? A może kupiłeś nowe mieszkanie i urządzasz wnętrze od podstaw? W obu tych przypadkach będziesz musiał kupić sprzęty AGD – lodówkę, płytę grzewczą, piekarnik czy zmywarkę. Ich zakup nie musi jednak narazić Cię na bardzo duże wydatki. Jeśli skorzystasz z promocji „Kup taniej w zestawie”, oszczędzisz nawet kilkadziesiąt procent.

„Kup taniej w zestawie” – promocja w sieci Max Kuchnie

W studiach meblowych Max Kuchnie trwa właśnie akcja promocyjna, dzięki której można zaoszczędzić sporo pieniędzy przy zakupie sprzętów AGD do kuchni. Na czym polega promocja? Zasada jest prosta: im więcej urządzeń kupisz, tym większą zniżkę otrzymasz. W ten sposób możesz kupić czwarty sprzęt za połowę ceny, a szósty zgarnąć jedynie za symboliczną złotówkę. Do wyboru są trzy warianty. Musisz jednak wiedzieć, że ceny poszczególnych zestawów będą się różnić, w zależności od producenta.

Sprzęt AGD – promocja 3+1

Jeśli kupisz trzy sprzęty AGD, czwarty otrzymasz 65% lub 50% taniej. W przypadku marki Gorenje kupisz piekarnik albo kuchenkę mikrofalową z 65-procentowym rabatem. Natomiast decydując się na zakup czterech urządzeń marek Amica, Beko, Kernau lub Whirlpool, za najtańszy produkt zapłacisz tylko połowę jego ceny.

 

Na grafice powyżej przykładowa Promocja „3+1 Whirlpool”, by sprawdzić resztę zapraszamy na maxkuchnie.pl/kup-taniej-w-zestawie/

 

Promocja 4+1

W tej promocji przy zakupie czterech urządzeń, piąte kupisz w znacznie niższej cenie. W przypadku zestawów marki Beko będzie to 65-procentowy rabat, a w zestawach marek Kernau, Amica i Whirlpool70%. Natomiast jeśli zainteresuje Cię sprzęt do kuchni marki Gorenje, piąty produkt kupisz za 1 zł.

 

Na grafice powyżej przykładowa Promocja „4+1 Amica”, by sprawdzić resztę zapraszamy na maxkuchnie.pl/kup-taniej-w-zestawie/

 

Promocja 5+1

Im więcej sprzętów kupujesz, tym więcej oszczędności zyskujesz. Jeśli zdecydujesz się na zakup zestawu AGD marki Beko, złożonego z sześciu produktów, najtańszy z nich otrzymasz z 80-procentową zniżką. Natomiast w przypadku urządzeń polskiego producenta Kernau – szóste urządzenie kupisz za złotówkę. Do wyboru masz aż cztery zestawy, składające się z rozmaitych sprzętów i armatury kuchennej.

 

Na grafice powyżej przykładowa Promocja „5+1 Kernau”, by sprawdzić resztę zapraszamy na maxkuchnie.pl/kup-taniej-w-zestawie/

 

Promocja „Kup taniej w zestawie” obowiązuje we wszystkich stacjonarnych salonach sieci mebli kuchennych Max Kuchnie. Co więcej, jeśli kupisz sprzęty AGD wraz z meblami do kuchni, otrzymasz dodatkowo 5 lat gwarancji. Korzyści są zatem naprawdę duże, dlatego warto dobrze rozważyć tę promocję – tym bardziej że zestawy AGD dobierane są przez specjalistów od kuchni.

 

Co jeszcze zyskasz, kupując sprzęty AGD od jednego producenta?

Duże oszczędności to niejedyna zaleta zakupu urządzeń AGD pochodzących od jednego producenta. Wybierając sprzęty jednej marki, zyskamy pewność, że wszystkie są do siebie dopasowane pod względem estetyki i stylu. To będzie mieć duże znacznie szczególnie w przypadku sprzętów wolnostojących, które nie są ukryte za frontem meblowym. Co więcej, jeśli sięgniesz po gotowy zestaw AGD, znaczniej łatwiej urządzisz kuchnię, ponieważ zyskasz większe możliwości w zakresie aranżacyjnym.

Nie zapominaj również, że oszczędzisz sporo czasu i nerwów. Nie będziesz musiał zastanawiać się, jakie urządzenia kupić i sprawdzać ich dostępności w różnych sieciach handlowych. Korzystając z promocji na stronie maxkuchnie.pl, szybko i wygodnie wyposażysz całą kuchnię w funkcjonalne, ergonomiczne i stylowe urządzenia AGD.

 

 

Artykuł sponsorowany

Brak komentarzy

Napisz komentarz